Yakshanba, 18.02.2018, 07:35
WWW.CHIROYLI.UZ
Barchani birlashtiruvchi portal
Приветствую Вас Mehmon | RSS
[ Yangi a'zolar · A'zolar · Fprum qoidasi · Izlash · RSS ]
Страница 1 из 11
Milliy Uzbekona Yoshlar Forumi - PANOH.UZ » Suxbatxona / Беседка » Hajviya / Yumor » Shou - biznes olamida bulmagan gaplar bilan lof uramiza! (Shoxrux Lolaga uylanibdi ("_"))
Shou - biznes olamida bulmagan gaplar bilan lof uramiza!
MuxlisaVaqti: Yakshanba, 01.01.2012, 16:56 | Xat # 1
Foydalanuvchi
GURUH: Foydalanuvchi
POSTI: 60
REPUTASIYA: 1
XOLATI:
Rep qiroli Shoxrux Toshkent ko'chalarida zaparojistda yuriptikan deb habar tarqatmoqda "Bo'lmagan gap" radiosi!

Boshladik unda lof urishini!!! (Diqqat eslaatma: lof - bu flood emas!)

Sevgi... Yuraklani bir oz o'z asirida shirin hislar ila aldab so'ng dunyoni barcha qayg'ulari ila siylaydigan tuyg'u!

ScottTugVaqti: Seshanba, 19.12.2017, 16:57 | Xat # 2
Foydalanuvchi
GURUH: Foydalanuvchi
POSTI: 39
REPUTASIYA: 0
XOLATI:
Здравствуйте! 60% покупателей сразу ищут отзывы о вас. Удивлены?. Покупатель думает так: отклики пишут такие как я, им можно доверять.
Теперь реальные люди разместят отклики через первый сервис публикации отзывов.
Нет, это не надувательство покупателей. Больше 340 покупателей с аккаунтами на ведущих сайтах-отзовиках напишут достоверные позитивные отзывы о вашем товаре. Никаких шаблонов — только реальный опыт.
Еще есть программа поддержки. К ней может подключиться любой желающий. За привлеченного клиента выплачивают вознаграждение. Откуда знаю? Я партнер сервиса.
Реальные комментарии от 199 руб. за один отзыв. Готовы к большему?

Заказать отзывы Вы можете написав на почту praising2018@mail.ru

https://clck.ru/A7fVz Расспродажа брендовой парфюмерии

Milliy Uzbekona Yoshlar Forumi - PANOH.UZ » Suxbatxona / Беседка » Hajviya / Yumor » Shou - biznes olamida bulmagan gaplar bilan lof uramiza! (Shoxrux Lolaga uylanibdi ("_"))
Страница 1 из 11
Поиск:

Created by UzWebDesign © 2018